Hakkımızda

Tedarikte Güvenceniz Biziz !

Ofis Tedarik, 10 yılı aşkın bir süredir Türkiye’nin dört bir yanındaki işletmelere, otellere, restoranlara, kafelere ve ofislere kaliteli sarf ve temizlik ürünleri sağlamak konusunda uzmanlaşmış bir şirkettir. Müşterilerimize mükemmel hizmet sunma ve işlerini kolaylaştırma vizyonuyla yola çıktık.

Onlarca marka ve binlerce farklı ürünün tedariğini en hızlı şekilde müşterilerimize ulaştırmaktan mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar onların yanında olduğumuz kadar bizim yanımızda bulunan tüm müşterilerimize hizmet vermekten övünç duyuyoruz.

               Ofis ve temizlik malzemelerin tedariğini sağladığımız işletmeler büro malzemeleri, ofis kırtasiye gereçleri, teknoloji ürünleri, gıda ürünleri ve temizlik malzemelerine yönelik satın alma çözümlerimiz, satın alımını gerçekleştirdiğimiz ürünlerin tedariğini kendi araçlarımız ile kapınıza kadar yapmaktayız. Biz ihtiyaç duyduğunuz ofis malzemelerini ve diğer tüm ürünleri tedarik ederken siz iş süreçlerinize daha kolay odaklanabilir ve böylece çalışmalarınızın hızı ve verimliliği artarken maliyet, zaman ve iş gücünden tasarruf etmiş oluyorsunuz.

               Size en doğru ürünleri sunmak ve deneyimlerimizi sizinle paylaşarak optimum çözümlerle sizler için herşeyi kolaylaştırıyoruz. Her daim iletişim kurabileceğiniz müşteri hizmetleri ekibimiz size her zaman bir telefon kadar yakın olacaklardır. İhtiyaçlarınıza göre İstanbul içi kendi araçlarımız ile ürünlerin tarafınıza gönderimini sağlarken aynı zamanda Türkiye geneline kargo firmaları tarafından gönderim saplanmaktadır.

Uzman Ekip İle Daha Hızlı ve Doğru Ürün Tercihi

Uzman ekip ve tecrübeyle size en uygun ürün ve hizmet için profesyonel yaklaşımlarla her anınızda yardımcı olurlar. Giderek genişleyen kadrosuyla sizlere daha hızlı hizmet verebilmek için her geçen gün aramıza tecrübeli temsilcilere yer veriyoruz.

 

Rekabetçi Fiyatlar ve Güçlü Pazar Araştırması

Binlerce marka ve ürün arasından fiyat performans analizi yaparak en hızlı ve minimum maliyetle her daim rekabetçi fiyatlar sunar.

 

İş Sürecinin Her Anında Bilgilendirme

Ürün listelerinizin oluşturulmasından ve fiyatlamadan ürünlerinizin size ulaşana kadar her zaman sizi bilgilendiren dijital alt yapımız ve temsilcilerimiz ile 7/24 saat anlık olarak bilgilendirme.

 

Çözüm Odaklı Yaklaşım İle Hızlı Müdale Edebilme

Yaşanabilecek problem ve sorunların önüne geçebilmek için görüşlerimizi sizinle paylaşıyor ve oluşan aksilikleri hızlıca çözümlüyoruz.

 

Tedarikçi Performans Takibi

Düzenli denetim ve ölçümlerle tedarik zincirinde oluşabilecek aksiliklerin önüne geçip iş akışının sekteye uğramadan uygun çözümler sunuyoruz.

 

Daima Yanınızda

Acil ürün ve hizmet isteklerinize proaktif çözümler ile alternatif yaklaşımlarda bulunur. Aldığınız ürünlerde yaşadığınız her hangi bir problemde sorununuz çözümlenmesi için özveride bulunuruz.